Descent: Výprava do temnot - druhá edice

8594054911112

Nové

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů.

Více informací

3 ks

Skladem

1 790 Kč

Parametry

Počet hráčů 2 - 5
Doporučený věk dle výrobce od 14 let, ovšem ani menší děti s tou hrou nemají problém, jelikož pro hráče je hra pravidlově nenáročná, tudíž hru zvládají dobře i podstatně mladší hráči
Herní doba 90 - 120 minut
Jazyk český

Více informací

Při každé hře se hrdinové vydávají do ruin, kobek a lesů, aby svého úhlavního nepřítele porazili a v neposlední řadě zbohatli.

Ať už jste příznivci prvního vydání či úplní nováčci, určitě oceníte nové hrdiny, monstra, zjednodušená pravidla a mnoho dalších prvků. Jednoduchá příprava dobrodružství, zdokonalené herní mechanismy a celková větší pestrost hry vám zaručí mnoho hodin zábavy s vašimi kamarády.


Hráč, který má roli arcilotra, má za úkol mařit snahu hrdinů, aby se dostali k cíli své hrdinské cesty. Slouží mu k tomu speciální balíček karet. Hráči v rolích hrdinů procházejí scénáře dané hrou. Herní plán je sestavován z oboustranných mapových dílků a pokaždé tak může vzniknout zcela jiné dobrodružství.


Vzhledem k tomu, že nebezpečí číhá na každém kroku, je potřeba se pořádně vyzbrojit. Bojový systém je založen na hodech kostkami, ale vybavení herních postav výrazně ovlivňuje jejich využití. 


Z her na hrdiny si Descent bere tvorbu herní postavy. Vybrat si můžete ze čtyř základních povolání, mezi které patří třeba mág či bojovník. Tyto povolání se pak mohou ještě dělit do několika tříd. Chcete být rytíř ochraňující slabší spolubojovníky nebo vraždící mašina nehledící vlevo, vpravo? Je to jen na vás. Každá třída má svůj balíček dovedností, které budete získávat v průběhu hry, podle toho jak bude váš hrdina získávat zkušenosti.


Hraní hry můžete pojmout jako velké dobrodružství nebo jako sérii krátkých úkolů bez větší návaznosti. Temné kobky Terrinothu v baronství Rhynn jsou plné monster i pokladů a stojí za rozluštění, nehledě na nebezpečí, která budou stát hrdinům v cestě.

A pokud by Vás snad hra předpřiravená dobrodužství omrzela, je zve velké množství herních dílů, které spolu s Vaší fantazií vytvoří nespočet dalších dobrodužstv, neboť fantazii se zde meze nekladou.

Dokonce se i zde přidjou na své milovníci barvení modelů a figurek a svému dobroduruštví tak můžete dát nezapomenutelný nádech díky nestvůrám v barvách dle předleho nebo své vlastní fantazii.

Video představení hry:

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

 Descent: Výprava do temnot - druhá edice

Descent: Výprava do temnot - druhá edice

Druhé vydání vynikající výpravné deskové hry, ve které se jeden hráč stává mocným arcilotrem a až 4 hráči přebírají role odvážných hrdinů.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: