Panovník

8595558301928

Nové

Dokážete dobře odhadnout co udělají ostatní ? Kolik mohou a jsou ochotni nabídnout ? Dokažte, že vy budete ten jelepší panovník !

Více informací

Odeslání do 7 pracovních dnů

470 Kč

Parametry

Počet hráčů 2 - 4
Doporučený věk krabice úvadí od 12 let, nicméně děti od 10 let s touto hrou většinou nemají sebemenší problém
Herní doba 45 minut
Jazyk český

Více informací

Až v budoucích staletích budou letopisci říše Laar pátrat v kronikách z naší doby, aby rekonstruovali obraz Velké hry, sotva se jim podaří rozeznat jednotlivé její tahy a činy jiných účastníků než samotných králů. V boji o moc v legendární říši Laar se hráči snaží získat do svých služeb různé spojence – od všelijakých podivínů po samotného korunního prince – a vyhlašují rozličné zákony. V průběhu hry si každý hráč buduje vlastní pyramidu moci s cílem zvětšit vojenskou i magickou moc své provincie, rozšířit znalosti tajných věd i získat drahé kameny, nutné pro další rozvoj. Hráč, který do konce partie získá nejvíce bodů moci, se stane novým vládcem říše Laar – a také vítězem hry.

Obsah balení:

60 karet postav, 20 karet zákonů, 4 dražební karty, 64 žetonů drahokamů (po 16 modrých, červených, zelených a žlutých), 33 oboustranných žetonů magie/vědy, 17 oboustranných žetonů obrany/útoku, 54 žetonů bodů moci (po osmi v denominaci 2, 3, 10 a 12 bodů, po čtyřech v denominaci 4, 5, 7, 8 a 15 bodů a dva v denominaci 6 bodů), 24 bonusových žetonů magie (20 oboustranných žetonů s hodnotou +2/+3, 4 žetony s hodnotou +5), 12 bonusových žetonů za barevné kruhy (po dvou s hodnotou +2 a po jednom s hodnotou +4 v barvách modré, červené, zelené a žluté), 4 zástěny a pravidla hry

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Panovník

Panovník

Dokážete dobře odhadnout co udělají ostatní ? Kolik mohou a jsou ochotni nabídnout ? Dokažte, že vy budete ten jelepší panovník !

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: